تبلیغات
به انجمن صلصال خوش آمدید.Välkommen till Salsal Föreningen i Sverige - میلاد حضرت عیسی مسیح مبارک باد: God jul och gott nytt år
به انجمن صلصال خوش آمدید.Välkommen till Salsal Föreningen i Sverige
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من Image and video hosting by TinyPic گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
حساب بانکی انجمن


Nordea Plus Giro Nr 648637-7
نویسندگان

بسم الله الرحمن الرحیم

صمیمانه ترین سلام های ما را پذیرا باشید.

اکنون در آستانه کرسمیس یا سال جدید میلادی قرار داریم ودر ضمن منشاء تاریخ میلادی مصادف است با میلاد حضرت مسیح.

که حضرت عیسی یکی از پیامبران اولولعزم الهی است که برایش صحیفه نازل گردیده و انجیل که یکی از چهار کتب آسمانی است که برای حضرت عیسی  رهنمایی بشر نازل گردیده است. وروز مولود مسیح برابر است با 25 دسمبر که تولد عیسی مانند دیگر پیامبران تولد نور.رحمت وآگاهی در این جهان است که این میلاد بزرگترین وبا شکوه ترین جشن در آئین مسیحیت است. مسیح که هنوز آغوش گرم گهواره را احساس نکرده بود در مقابل انسانهای جاهل وشکاک و در قبال تمامی اتهامات که به مادرش نسبت داده شده بود  در آغوش پر مهر مادر(مریم مقدس) زبان حق وحقیقت را گشوده وشروع به بیان حقایق نموده که چشم های بهت زده ونگاه های خطا آن مردم عصیان کار را با خود ومریم مقدس بیگانه نموده وبل آنها را بسوی خدا پرستی دعوت  نمود.

اینجاست که با آمدن کریسمس ونوید آغاز سال جدید میلادی مسیحیان دگر گونی های بسیار را احساس وتجربه میکنند وبا آمدن سال جدید افکار  و قلب خودرا پاک وذلال میکنند. ولذاست که حلول سال جدید 2013 را بر تمامی بشریت وبخصوص مسیحیان و رهروان مسیح خجسته باد عرض میدارم.

فقط تبریک وتهنیت سال نو کافی نیست بلکه بهره واستفاده ما را نیز در پی دارد

مژده باد ای دوستان خوش روزگاری میرسد

تورنمنت تیم صلصال در جشن کریسمس میرسد

پس مژده وبشارت باد بر ورزش دوستان عزیزوآنانیکه تفریح وبهترین سرگرمی زندگی شان ورزش است خوشا به سعادت حال شان که انجمن صلصال میزبانی تورنمنت والیبال(بازی سه جانبه) را بین تیم والیبال استکهلم٬ تیم کهکشان انشوپینگ وتیم صلصال بعهده دارد. که این برگذار نمودن کاپ یا جام نهایت استفاده از فرصت های تعطیلی سال نو میلادی است ودر تعطیلی های آینده هم شاهد مسابقه های جدید خواهید بود.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :