تبلیغات
به انجمن صلصال خوش آمدید.Välkommen till Salsal Föreningen i Sverige - تورنمنت اتحاد و همبستگی صلصال
به انجمن صلصال خوش آمدید.Välkommen till Salsal Föreningen i Sverige
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من Image and video hosting by TinyPic گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
حساب بانکی انجمن


Nordea Plus Giro Nr 648637-7
نویسندگان


تورنمنت اتحاد و همبستگی صلصال

 دیروز شنبه مورخه 22 فیبروری شهر اوپسالا شاهد و میزبان بزرگترین تورنمنت اتحاد وهمبستگی صلصال در فصل زمستان بود که انجمن صلصال این زمینه را مهیا ساخت که بتواند بهترین استعداد ها را کشف نموده و در قالب این تورنمن...
ت جوانان ما از شهر های مختلف حضور بهم رسانند و برای چند ساعتی زنگ غربت از دل شان پاک گردیده و خود را در کنار هموطنان خود احساس کرده و غم غربت را فراموش نمایند واز سویی دیگر این عمل انجمن صلصال برای تشویق نمودن جوانان سخت موثر واقع شد و میشود و هدف از برگزاری این تورنمنت تحکیم دوستی بین جوانان و هموطنان و از همه مهمتر تشویق نمودن جوانان و خصوصا بهترین استعداد های درخشان که تا بحال شناخته نشده بود و در آینده امیدواریم بتوانیم این استعداد ها را در سطح کشور و حتی جهان معرفی نماییم و مصدر خدمت برای جوانان و هموطنان خود باشیم.

خوشبختانه تمام برنامه ریزی ها به دقت انجام شده بود و حساب همه چیز شده و طرح و قانون که از قبل ریخته شده بود به بهترین وجه احسن عملی گردید و به گفته ی مربی های اشتراک کننده این تورنمنت از نظم و دسپلین خاص برخوردار بود و بسیار زیرکانه و هوشیارانه مدیریت و کنترول شد. بقول یکی از مشاوران که در برگذاری این تورنمت مشوره داد اینکه دوازده تیم گرد هم آوردن و نظم بر قرار کردن و کنترول 12 تیم بوجه درست کار ساده ی نیست و او راست گفت وقتی مدیریت ضعیف باشد مطمعینا برنامه به صورت درست پیش نخواهد رفت و واقعا مسروریم که برنامه موفقانه به اجرا در آمد بدون هیچ کمی و کاستی.
تورنمینت دیروز یکی از دیدنی ترین و جذابترین تورنمینت بود که 12 تیم ازنوع بهترین تیم ها و شایسته ترین تیم ها از شهر های مختلف سویدن درین تورنمینت به مصاف و رقابت هم رفتند و بهترین مسابقه و بازی را به پایان رسانیدند که یک تیم برنده و تیم دیگر مغلوب گردید که در تمام بازی ها این امر طبیعی است.
تیم های که درین تورنمنت شرکت کرده بودند عبارتند از
1 تیم آرمان از شهر اوریبرو
2 تیم نورتیلیا از شهر نورتیلیا
3 تیم نی نیسهام از شهر نی نیسهام
4 تیم جوانان استکهلم از شهر استکهلم ( پایتخت سویدن)
5 تیم المهدی از شهر استکهلم
6 تیم طیب از شهر استکهلم
7 تیم بینفیکا از شهر استکهلم
8 تیم آینده سازان صلصال از شهر اوپسالا
9 تیم جوانان کابل از شهر اوپسالا
10 تیم نوجوانان کابل از شهر اوپسالا
11 تیم جوانان اوپسالا از شهر اوپسالا
12 تیم آریانا از شهر اوپسالا
درتورنمنت دیروز تیم جوانان کابل بدون هیچ باخت به درجه ی قهرمانی رسید که بهترین و مقبول ترین جام و مدالهای که برای تیم اول در نظر گرفته شده بود برای این تیم داده شد. و عباس مددی جایزه بهترین دروازه بان این تورنمینت را از آن خود کرد و آغای اسحاق رضایی جایزه ی بهترین بازیکن را بدست آورد و آغای جعفر علی پور بعد از به ثمر رساندن 12 گول لقب آغای گول کسب کرده و جایزه ی زیبایی که برای آغای گول در نظر گرفته شده بود به جعفر علی پور تقدیم گردید.
تیم آریانا ی اوپسالا که به درجه ی نایب قهرمانی رسید نیز یک جام زیبا و هر بازیکن شان یک مدال را از ان خود کردند.
تیم که به مقام سوم دست یافت تیم جوانان استکهلم بود که یک جام زیبا تقدیم شان گردید.
از آنجاییکه اخلاق در بازی از مهم ترین پدیده بشمار میرود مدیریت صلصال نیز این پدیده را مهم شمرده و برای تیم که بازیکنان اش از بهترین اخلاق در بازی برخوردار بوده است یک جایزه مخصوص برای این تیم در نظر گرفته بود که تیم آینده سازان صلصال به این مقام دست یافت و این جایزه زیبا را از آن خود کردند.
ما از آنعده تیم های که زنگ زدند و خواستند که درین تورنمینت اشتراک ورزند یک بار دیگر پوزش می طلبیم که بنا بر ضیاع وقت نتوانستیم ورود شان را در تورنمنت قبول نماییم چون طرح ها قبلا ریخته شده بود و تصمیم نبود که درین تورنمنت بیشتر از 12 تیم شرکت نمایند چون وقت بازی از ساعت 10 صبح تا 8 شب بود و امکان نداشت که وقت را اضافه نماییم و مخصوصا از دوستانی که از ناروی زنگ زده بودند و خواستند که درین تورنمنت شرکت کنند از ایشان قلبا پوزش می طلبیم و در تورنمینت های بعدی انشالله حق اولویت به آنها داده خواهد شد که شرکت ورزند.
مدیریت انجمن صلصال در سویدن
نوع مطلب : ورزش، 
برچسب ها :